O Nás

Jsme Kimicar

Společnost KIMICAR byla založena roku 1981 za účelem výroby chemických přípravků pro automobily, průmyslové použití i pro veřejnost. Už od prvních let své činnosti se prosazuje díky schopnosti sledovat a uspokojovat nejrůznější požadavky trhu.

Kimicar dnes

Dnes lze společnost Kimicar považovat za jednu z největších italských firem v tomto oboru, protože je úplně soběstačná. V současné době disponuje moderními míchacími a balícími linkami, stejně jako novými výrobními prostorami projektovanými a postavenými v souladu s nejnovějšími výrobními potřebami a požadavky. Nezávislost společnosti se sídlom v Bosnasco (PV), její dlouhodobě testované receptury s důkladnými kontrolami kvality zaručují: rýchlost, flexibilitu a stálou kvalitu. Cílem společnosti KIMICAR je uspokojit potřeby i té nejnáročnejší klientely jak v oblasti umývaní osobních i nákladních automobilů, tak i v uklidovem sektoru, Ho.Re.Ca a v neposlední řadě i v prumyslu.

Ochrana životního prostředí jako hlavní cíl

Ochrana životního prostředí jako hlavní cíl.
Díky neustálému výzkumu a použité technologii dokázala společnost Kimicar vyvíjet receptury s vybranými surovinami a vždy zajistit ochranu životního prostředí jako svůj hlavní cíl.
Aplikace našich produktů a analýza odpadních vod jsou jistým důkazem práce našich chemiků a zárukou vašeho podnikání.

Stačí nás kontaktovat , rádi vám poradime a zašleme vám nezávaznou nabídku!
KIMICAR CZ s.r.o.